Treningi

Trenuj z nami!

Jako jeden z najbardziej utytułowanych zawodników i trenerów w historii polskiego tenisa stołowego, kształcę kolejne pokolenia mistrzów skupiając się na następujących obszarach:

Taktyka

Od tego wszystko się zaczyna. Najważniejsze jest, by wiedzieć na co zwracać główną uwagę podczas meczu. O tym jest ten obszar.

Czytanie gry i rotacji

Jednym z głównych elementów tenisa stołowego jest rotacja. Bez odpowiedniej oceny rotacji nadanej przez rywala, możliwość prawidłowego odbioru zagrania jest bardzo ograniczona.

Praca nogami i podstawy gry

Wbrew pozorom tenis stołowy to nie tylko ręce, ale także a może i przede wszystkim nogi i tułów. Prawidłowe ustawienie przy stole oraz poruszanie się jest niezbędnym elementem gry.

Serwis

Serwis rozpoczyna każdą akcję, może dać zagrywającemu przewagę i inicjatywę w akcji, to właśnie dlatego jest tak istotny.

Gra w ofensywie

Najważniejszym, ale także i najtrudniejszym elementem gry ofensywnej jest zagranie top spin. Nauczę Cię grać profesjonalne top spiny.

Gra w defensywie

Gra w defensywie jest również bardzo istotna. Granie bloków, skuteczna obrona może spowodować wyjście z opałów w niejednej akcji.

Gdzie i kiedy trenujemy grupowo

Przejrzyj poniższy harmonogram, by wiedzieć gdzie i kiedy do nas dołączyć.

LokalizacjaPnŚrPt
Centrum Sportowe w Kielnie ul. Szkolna 6, Kielno18:00 – 20:0017:00 – 19:00

Gdzie i kiedy trenujemy indywidualnie

Terminy treningów indywidualnych dostosujemy do Ciebie 🙂